Profesyonel Hizmet

Kiralık vinç, kiralık mobil vinç, kiralık teleskobik vinçler, kiralık vinçli kamyonlar, kiralık hiaplar, kiralık forklifler, kiralık çekiciler, kiralık tırlar ve lowbetler, kiralık sepetli vinçler, kiralık platformlar ve kiralık sepetli platformlar, kiralık manitou ve teleskobik bomlu forklifler.

Kiralık Vinç Hizmetleri

İçmeler Vinç en teknolojik ve en yeni araç parkuru, en uzun bomlu vinçleri, en tecrübeli personel kadrosu ile prensibi müşteri memnuniyeti olan, çevreye duyarlı, insana önem veren sektöründe bir öncü bir firmadır.

Uzman Ekip

İÇMELER Vinç ’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her personelimiz G sınıfı (İş Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Her Zaman Her Yerde

İhtiyaçlarınızı karşılamak adına Türkiye’nin her yerine ekip ve ekipmanlarımız ile birlikte tam profesyonel olarak 7×24 hizmet vermekteyiz. Nerede olduğunuzun bir önemi yok. Size bir telefon kadar uzağız.

Tam Destek

İhtiyacınız olan büyük veya küçük işleriniz ayırt etmeksizin. Tam profesyonel ekip ve ekipmanımız ile birlikte hizmet vermekteyiz. Tüm problemlerinize yönelik ihtiyaçlarınızı  profesyonel ekibimiz ile analiz edip sorunlarınıza çözüm üreterek doğru stratejiyi uygulamanıza yardımcı olmaktayız.

Çalışma Alanları

İÇMELER Vinç kiralık vinç ve hiyaplarla, inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyesi, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir.
7956

Neden Biz?

 

En teknolojik ve en yeni araç parkuru, en uzun bomlu vinçleri, en tecrübeli personel kadrosu ile prensibi müşteri memnuniyetidir.

 
Güven100
Kalite100
Zaman100
 
Müşteriler7860
Vinçler200
Çeşitler20
Deneyim25
HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZİLETİŞİME GEÇ