HAKKIMIZDA

 

İÇMELER VİNÇ, kiralık vinç , hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil crane), kamyonlu vinç(truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir.
İÇMELER kiralık vinç hizmetleri firması İstanbul merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve TUZLA İÇMELERDEKİ’deki merkez makine parkından Türkiye’nin tüm bölgelerine kiralık vinç hizmeti vermektedir. 20 Yıllık tecrubesi ile sektöründe öncü firma olan İÇMELER VİNÇ; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.
Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren İÇMELER VİNÇ, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir.

 
İLETİŞİM
7611

Takım Çalışma Ruhu

Vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Profesyonel Hizmet

İÇMELER Vinç ’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İçmeler Vinç; Müşteri odaklı güven ve kaliteyi üst seviyede tutan en iyi firmalarından biridir. Uzun ve Kısa vadede müşterilerinin tam ihtiyaçlarına yönelik kiralama hizmeti sunmaktadır.
 
Müşteriler7860
Makineler100
Deneyim (Yıl)20
Makine Çeşitleri18

Müşteri Yorumları

 
Bizi Tercih Edip Memnun Kalan Müşterilerimizden Sadece Birkaçı!
Yunus Kılıç
Yunus KılıçKreatif Director
Gerçekten güzel ve iyi çalışan firma.Kesinlikle tavsiye ederim. Çoğu firmaya göre abartılı paralar alıp işlerini yarım yapmıyorlar. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik vinçleri tek yerden temin edebilmek harika bir şey. Az paraya çok iş, kaliteli iş. Tebrikler ve Teşekkürler
Yüksel Piar
Yüksel PiarGenel Müdür
Kuruldukları yıllardan günümüze kadar kendileri ile 200+ farklı hizmet konusunda çalışıyorum çok memnunum. Fiyat performans olsun, kalite olsun çok üst düzeyde. Gecenin kaçı olursa olsun 30dk gibi bir sürede dönüyorlar, gün içerisinde 5dk bu süre. , performansı çok yüksek bir firma. Kendilerini takdir ediyorum.
Hasan Güzel
Hasan GüzelSaha Koordinatörü
Yıllardır bu sektöründeyim ve birçok firma ile çalıştım. Deneyimim şunu gösteriyor ki eğer fiyat / performans arıyorsanız bunu burada bulabilirsiniz. İlk olarak teknik destek harika. Neticede teknoloji çağı ve hız herşey. Teşekkkürler.
HER TÜRLÜ İŞ İHTİYACINIZ İÇİN İLETİŞİM GEÇEBİLİRSİNİZ!İLETİŞİM